son dakika haberleri

Bakan Kasapoğlu Gençlerle Demokrasi Buluşması etkinliğine katıldı

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Gençlerle Demokrasi Buluşması etkinliğine katılarak, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Gülşen Orhan’ın söylediği türküye eşlik etti.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Bakan Kasapoğlu Gençlerle Demokrasi Buluşması etkinliğine katıldı
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 14.03.2019  17:01:00 eklendi.

 Çeşitli programlara katılmak üzere Van'a gelen Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İpekyolu Belediyesinin "Sokak Sağlıklaştırma" projesi kapsamında yenilenen Büyük Rus Pazarı Sokağı'nın açılışını yaptıktan sonra Van Devlet Tiyatrosunun salonunda yapılan “Gençlerle Demokrasi Buluşması” etkinliğine katıldı. Burada kısa bir konuşma yapan Bakan Kasapoğlu, gençlerin en mühim varlıklarının olduğunu belirterek, dün akşamdan bu yana kentte olduğunu ve gördüğü tablonun kendisini ümitlendirdiğini dile getirdi. 

 

Konuşmanın ardından gençlerin taleplerini dinleyen Kasapoğlu, daha sonra Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Gülşen Orhan’ın seslendirdiği şarkıları hem dinledi hem de zaman zaman eşlik etti. 
 

Kasapoğlu, "Gençlerle Demokrasi Buluşması" etkinliğinin ardından, kentten ayrılmak üzere Van Ferit Melen Havalimanına geçti. 

 

Bakan Kasapoğlu’na AK Parti Van milletvekilleri Osman Nuri Gülaçar, İrfan Kartal ve Abdulahat Arvas ile AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu da eşlik etti. 

 

 

 

 


Van |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler