son dakika haberleri

Van'da aracın alt şasesine zulalanmış 155 Kilo Eroin ele geçirildi

Van'da Narkotik Madde Arama Köpeği REXO ile birlikte yapılan detaylı aramada; aracın alt şasesine zulalanmış 307 paket halinde 155 Kilo 730 Gram Eroin Maddesi ele geçirildi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Van'da aracın alt şasesine zulalanmış 155 Kilo Eroin ele geçirildi
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 18.04.2019  12:45:00 eklendi.

 Emniyet Müdürlüğümüz tarafından yapılan açıklamada, İlimiz merkezinde ve ilçelerimizde haksız kazanç sağlamak amacıyla, uyuşturucu madde ticareti, nakli veya depolanması faaliyetlerini yürüten şahıs/şahıslara yönelik olarak yapılan çalışmalar kapsamında;
17 Nisan 2019 günü Müdürlüğümüz Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Görevlilerimizce; Özalp - Van Karayolu üzerinde oluşturulan uygulama noktasında durumundan şüphelenilerek durdurulan 65 plaka sayılı kamyonette;  Narkotik Madde Arama Köpeği REXO ile birlikte yapılan detaylı aramada; aracın alt şasesine zulalanmış 307 paket halinde 155 Kilo 730 Gram Eroin Maddesi ele geçirilmiştir.
Elde edilen uyuşturucu madde ile ilgili olarak (Y.A.) isimli şüpheli "Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapmak/ Uyuşturucu Madde Nakletmek" suçundan gözaltına alınmıştır. Soruşturma çok yönlü olarak devam etmektedir.
Uyuşturucu-uyarıcı madde ticareti yapan, nakleden, bu suçları işleyerek ekonomik ve haksız kazanç elde eden, ticaretini yapmaya çalıştıkları uyuşturucu-uyarıcı maddeleri pazarlamaya çalışmak suretiyle geleceğimiz olan çocuklarımızı ve gençlerimizi zehirlemeye ve hayattan koparmaya çalışan suç örgütleri, örgüt üyeleri, sokak satıcıları, maddeleri temin eden ve nakleden veya bu suça her ne sebep olur ise iştirak eden şüpheliler ile Müdürlüğümüz tarafından en etkin şekilde ve kararlılıkla mücadeleye devam edilecektir. " denildi.

 

 

 

 


En Çok Okunanlar |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler