son dakika haberleri

Van'da lastik içlerine yerleştirilmiş 10 Kilo Sıvı Eroin Maddesi ele geçirildi

Van'da otomobilin lastik içlerine yerleştirilmiş şambriyellere zulalanmış toplam 10 Kilo 250 Gram Sıvı Eroin Maddesi ele geçirildi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Van'da lastik içlerine yerleştirilmiş 10 Kilo  Sıvı Eroin Maddesi ele geçirildi
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 24.03.2019  12:15:00 eklendi.

 Van Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada , İlimiz merkezinde ve ilçelerimizde haksız kazanç sağlamak amacıyla, uyuşturucu madde ticareti, nakli veya depolanması faaliyetlerini yürüten şahıs/şahıslara yönelik olarak yapılan çalışmalar kapsamında;

 

23 Mart 2019 günü Müdürlüğümüz Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Görevlilerimizce; İlimiz Edremit İlçesi Kurubaş Mahallesi'nde oluşturdukları uygulama noktasında durumundan şüphelenilerek durdurulan 07 plaka sayılı otomobilde;  Narkotik Madde Arama Köpeği REXO ile birlikte yapılan detaylı aramada; lastik içlerine yerleştirilmiş şambriyellere zulalanmış toplam 10 Kilo 250 Gram  Sıvı Eroin Maddesi ele geçirilmiştir.


Elde edilen uyuşturucu madde ile ilgili olarak (R.U.) ve ( D.İ.) isimli (2) şüpheli "Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapmak/ Uyuşturucu Madde Nakletmek" suçundan gözaltına alınmıştır. Soruşturma çok yönlü olarak devam etmektedir." denildi.

 Van |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler