son dakika haberleri

Yerden Isıtma Sistemleri Siparişi; Isıtmax

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Yerden Isıtma Sistemleri Siparişi; Isıtmax
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 24.11.2020  14:06:00 eklendi.

ADVERTORİAL REKLAM

 

Yerden Isıtma Sistemleri Siparişi; Isıtmax

Isıtma sistemleri için kablolar, şilteler ve yerden ısıtmayı destekleyecek pek çok parçanın imalatı ile satışından sorumlu olan Isıtmax, Türkiye geneline pazarlama gerçekleştiriyor. Başta rezidanslar ve kapalı spor salonları olmak üzere, son dönemde pek çok tesiste yeni nesil ısıtma sistemlerinden yararlanılmaya başlanmıştır.

Isıtmax Kış Bahçesi Yerden Isıtma

Kapalı teraslar ve kış bahçeleri, yılın büyük bir bölümünde ortalama sıcaklığa sahip olması istenen en önemli yerler arasında bulunuyor. Sadece evlerde değil, iş yerlerinde de bu bölgeler için yüksek maliyete sahip olmayan yatırımlar yapılıyor. Isıtmax aracılığıyla, sizin kış bahçeniz için hangi malzemelerin gerektiğini, döşeme işlemlerinin kaç metrelik şilteler ve kablolarla yapılması gerektiğini öğrenebilirsiniz. İş yerleri arasında endüstriyel tesislerin ve sanayi kuruluşlarının da yer aldığı göz önünde bulundurulduğunda, heat trace gibi özel ısı izleme çözümlerinden faydalanıldığı görülüyor.

Isıtmax Isıtma Projeleri

Isıtmax ile yapılan görüşmelerde, hangi amaçlarla ve nasıl bir projeye göre malzeme ihtiyacınız olduğunu belirleyebilirsiniz. Bazı projelerde şilteye ihtiyaç duyulmaksızın, bir bölgenin direkt olarak ısıtma kabloları yardımıyla etrafının dolaşılması mümkün oluyor. Şilteler ise odalarda, balkonlarda, çatılarda herhangi bir elektrik problemi yaşamaksızın, döşendiği bölgede yıllar boyunca ısıyı istediğiniz seviyeye ulaştırmanızı sağlar. Dokunmatik termostatlar, özel olarak bu firmanın üretmiş olduğu termostatlar ve kablolar yardımıyla tüm projeler için uygun sistemler hazırlanabiliyor. Her bir ürünün kullanım kılavuzu, montaj kılavuzu ile birlikte gönderiliyor olması, ustaya yaptırılmayacak olan ufak işlerde de kolaylıkla yerden ısıtma sistemini döşemenizi sağlıyor.

Isıtmax Döşeme ve Isıtma Sistemleri

Sadece ısıtılacak olan mekanlar için değil, ısı dengesinin belirli bir seviyede tutulması gereken yerlerde de Isıtmax ürünlerinden yararlanılması mümkündür. Özellikle soğuk hava depolarında ve civarındaki bölgelerde yerden ısıtma sistemlerinin kullanılması, bu sistemin döşeme ve koruma özelliğini değerlendirme imkanı tanıyor.

Kış bahçeleri, arka bahçeler, ön bahçeler, açık veya kapalı bir mekan olması fark etmeksizin yerden ısıtma özelliğine sahip sistemlerle donatılabiliyor. Sadece yerin ısısının ortalamanın üzerine çıkartılması için değil, kar ve buz çözünmesine katkı sağlanması için de bu sistemler son derece başarılı bir yapıya sahiptir. Toprak, beton, mermer altına döşenmiş olması fark etmeksizin, çok kısa bir süre içerisinde tüm projede ısının istenen seviyeye ulaşması sağlanıyor.

 

 


A-Haber |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler